Můj profil
    Jmenuji se Michal Šiška, je mi 41 let trvalým bydlištěm v Kameni, nedaleko Havlíčkova Brodu, kde pracuji na zdejším městském úřadě. Po dopravní nehodě, která se mi stala před 22 lety jsem upoután na invalidní vozík.

Tento okamžik byl velkým zlomem v mém dosavadním životě, kdy se můj do té doby bezstarostný život změnil v boj a hledání proč vlastně žít.
Po několikaletém hledání sám sebe (sama sebe), se mi otevřel nový obzor až v době, kdy jsem přijal pozvání od sdružení Kontakt bB na plavecký kurs. Zde jsem se nejenom naučil být ve vodě  a  znovu plavat, ale hlavně jsem přišel na to, že to jde i když jsem na vozíku. Od této doby se pro mě sport stal hlavní náplní mého života. Nejdříve jsem se věnoval plavání, a to i závodně, poté mi další možnost posunout se dále v mých aktivitách přineslo seznámení se s handbike. Takže jsem plaval a jezdil na kole a po zjištění, že to opravdu jde, našel můj život novou náplň, nový cíl a smysl. V současné době se věnuji ještě triatlonu.
Po dostudování střední školy se již naplno věnuji sportu, v současné době především cyklistice. Pracuji na městském úřadě v Havlíčkově Brodě a nyní bydlím v nedaleké obci Kámen, kde jsem postavil rodinný domek. Velká změna oproti stavu, kdy jsem po úraze nevěděl co si vůbec počít s životem....


FOTOGALERIE